ВІТАЄМО!

Делегованих до Харкова на театральний фреш-фестиваль "Я і Села Брук"
(чисто фестивальний проект, без місць - інформація для колекціонерів медалей та нагород)
старшогрупників у складі:

Петухов Костянтин,
Лагрон Павло,
Ябченко Оля,
Васильєва Соф'я,
Слободянюк Христина,
Лахтюк Олександр,
Кирилов Валерій,
Терешенкова Тетяна,
Єрьоміна Аліса,
Щетиніна Анастасія,
Овчаренко Ірина,
Гричковська Анастасія,
Савицька Ксюша (8 група) -

- з блискучою презентацією вистави "Нормальний дурдом". Вітаємо!

nagoroda30 03 2018

 

***

Вітаємо!

Супоніну Діану,
Новікову Поліну,
Стаднюк Поліну,
Мазіна Антона,
Мангуренка Андрія,
Ткаченка Романа,
Павлова Артема,
Петрову Богдану,
Фартушну Марію (11 група)

зі здобуттям 1 місця на Всеукраїнському театральному фестивалі "Кришталевий фонтан" (м. Одеса).

Вітаємо Романа Мангуренка (2 група)  з 2-м місцем у номінації "Художнє читання" на зазначеному вище фестивалі!!!!

 

Nagoroda 2018 3



Дякуємо і вітаємо ще раз!

***

 

 

ККУ4

Вітаємо зі здобуттям першої премії (перше місце)  у Міжнародному багатожанровому фестивалі "Понтійнська арена" (м Київ) 17- ту групу у складі:

Довганчук Платон,
Дяченко Софія,
Мамедова Каміла,
Кочнева Ліза,
Лесконог Діана,
Ломунов Філіп,
Левченко Ліза (14 група),
Лагутін Нікіта (18 група).

ВІТАЄМО з другою премією в номінації "Художнє читання" Лагутіна Нікіту (18 група).

ВІТАЄМО з першою премією в номінації "Міні- акторська програма" Левченко Лізу (14 група).

Ще раз ВІТАЄМО!!!

 

***

Вітаємо!

З ІІ місцем на ХІІ Відкритому Міжнародному дитячо - юнацькому театральному фестивалі "Золотий ключик" (м. Берлін, вистава "Сонечко рятує світ"):

Новікову Поліну (11 група),
Гедзь Світлану,
Номінас Ярославу (5 група),
Кір'якову Аріну,
Кір'якова Дмитрика (12 група),
Семикоз Анастасію,
Нечитайло Оленку (14 група),
Карпенко Марію,
Петренко Катерину (4 група),
Агеєву Вероніку (9 група),
Величко Софію (8 група)!
 
diplom berlin2018 1  diplom berlin2018 2
 
ВІТАЄМО!

більше фото - ТУТ
 
 
 

Вітаємо!

Наших читців з дуже вдалим виступом  на Всеукраїнському фестивалі "Таланти Хортиці" (м. Запоріжжя)!

1 премія - Полякова Софія (5 група), Щетиніна Анастасія (3 група), Смолькова Анастасія (19 група).

2 премія - Ліщина Вероніка, Скрипаль Кіра, Пазюк Михайлик (16 група), Біденко Ілля, Лахтюк Олександр, Гричковська Анастасія (7 група), Єрьоміна Аліса (3 група).

Вітаємо!!!

nagoroda17 02 18