a trophy 1212 50ВІТАЄМО! 12 групу у складі:
Летнікова Марія, Савенко Володимир, Хаустов Іван, Кир'яков Дмитрик, Кир'якова  Аріна, Пітомець Лілія, Єгоркіна Анастасія зі здобуттям 1 місця на Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Новорічна феєрія" (м. Дніпро)!
Вітаємо також читців: 1 місце - Кир'якова Аріна (12 група); 2 місце - Хаустов Іван, Кир'яков Дмитрик (12 група), Зельдіна Софія (7 група); 3 місце - Летнікова Марія (12 група). Вітаємо!!!
 
 
ВІТАЄМО! 9 групу у складі:
Ниц Жанна, Єгорович Олександра, Тесленко Ніна, Агеєва Вероніка, Руденко Олексій, Артем'єва Ніколетта, Щербатенко Анна, Коломієць Мілана, Аврутов Олексій (10 група) зі здобуттям 1 місця на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі "Зоряні мости" (м. Київ) за виставу "Школа стюардес". ВІТАЄМО!
 
diplom 17 2017
 diplom 18 2017
 
***
theater pic 001ВІТАЄМО!

Вітаємо наш театр зі здобуттям ГРАН-ПРІ на Всеукраїнському відкритому театральному фестивалі "ВАРТО" (м. Дніпро)!
Дипломом Гран-прі нагороджено театр в цілому за професіоналізм акторів і унікальну театральну школу.

Крім того, спеціальні нагороди здобули:

1 місце за уривок з вистави "Як Гноми весну шукали" - Петухов Костянтин, Кирилов Валерій, Кімлач Альона, Дрозд Ярослава, Черкашин Андрій, Шкадова Олександра, Єрьоміна Аліса, Галустьян Катерина;
2 місце за уривок з вистави "Парентектомія" - Єрьоміна Аліса, Черкашин Андрій, Щетиніна Анастасія, Терешенкова Тетяна,  Гричковська Анастасія;
2 місце за мініатюру "Таємниця козацької шаблі" - Єрьоміна Аліса,  Щетиніна Анастасія, Петухов Костянтин, Черкашин Андрій, Кімлач Альона.

В номінації "Художнє читання":

1 місце - Черкашин Андрій;
2 місце - Єрьоміна Аліса, Щетиніна Анастасія, Полякова Софія, Лахтюк Олександр, Шкадова Олександра;
3 місце - Махріна Анна, Тищенко Денис, Дехтяр Аліса, Ябченко Ольга, Ремерт Вероніка, Біденко Ілля, Галустьян  Катерина.

ВІТАЄМО!!!

005grand pri2017

diplom varto 2017

***
 
 

a trophy 1212 50Вітаємо 18 групу у складі:

Вергізов Ярослав, Работкіна  Амалія, Мироненко Даніела,
Цимбал Марія, Шаповал Олег, Багаєва Дар'я, Лагутін Микита,
Павлів Олексій, Семикоз Анастасія (14 група) - з блискучим виступом (1 місце, вистава "Книжкове царство") на Всеукраїнському фестивалі "Зоряна Брама" у м. Київ!

Вітаємо також читців:

Лагутін Микита (1 місце, 18-та група),
Щетиніна Анастасія (1 місце, 3-тя група),
Семикоз Анастасія (2 місце, 14 група).

ВІТАЄМО! 250px Day template.svg

фото диплому:
натисніть для збільшення
diplom 2017 01

***

45 Вітаємо!

Кімлач Альону, Васильєву Соф'ю, Кирилова Валерія (1група),
Зельдіна Софію, Гричковську Анастасію, Ганіна Богдана (7 група),
Бичко Наталка (3 група), Раєву Соф'ю (4 група), Величко Софію (8 група)

з блискучим виступом (1 місце) на Міжнародних театральних зустрічах "Talisman sukcesu" (Bielsko- Biala, Polska).

Дякуємо!  (фотогалерея з фестивалю)

***

theater pic 001ВІТАЄМО!
Студійців, що зайняли високі місця у Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Талановиті діти України" у м. Запоріжжя!

Гран-Прі - Єрьоміна Аліса (3 група).
1 місце - Фартушна Марія (11 група, молодша категорія), Галустьян Катерина (7 група, середня категорія), Ябченко Ольга (5 група, середня категорія).
2 місце - Полякова Софія (5 група, молодша категорія), Зельдіна Софія (7 група, середня категорія).

ВІТАЄМО!!! 

 

***