ККУ4

Вітаємо зі здобуттям першої премії (перше місце)  у Міжнародному багатожанровому фестивалі "Понтійнська арена" (м Київ) 17- ту групу у складі:

Довганчук Платон,
Дяченко Софія,
Мамедова Каміла,
Кочнева Ліза,
Лесконог Діана,
Ломунов Філіп,
Левченко Ліза (14 група),
Лагутін Нікіта (18 група).

ВІТАЄМО з другою премією в номінації "Художнє читання" Лагутіна Нікіту (18 група).

ВІТАЄМО з першою премією в номінації "Міні- акторська програма" Левченко Лізу (14 група).

Ще раз ВІТАЄМО!!!

 

***

Вітаємо!

З ІІ місцем на ХІІ Відкритому Міжнародному дитячо - юнацькому театральному фестивалі "Золотий ключик" (м. Берлін, вистава "Сонечко рятує світ"):

Новікову Поліну (11 група),
Гедзь Світлану,
Номінас Ярославу (5 група),
Кір'якову Аріну,
Кір'якова Дмитрика (12 група),
Семикоз Анастасію,
Нечитайло Оленку (14 група),
Карпенко Марію,
Петренко Катерину (4 група),
Агеєву Вероніку (9 група),
Величко Софію (8 група)!
 
diplom berlin2018 1  diplom berlin2018 2
 
ВІТАЄМО!

більше фото - ТУТ
 
 
 

Вітаємо!

Наших читців з дуже вдалим виступом  на Всеукраїнському фестивалі "Таланти Хортиці" (м. Запоріжжя)!

1 премія - Полякова Софія (5 група), Щетиніна Анастасія (3 група), Смолькова Анастасія (19 група).

2 премія - Ліщина Вероніка, Скрипаль Кіра, Пазюк Михайлик (16 група), Біденко Ілля, Лахтюк Олександр, Гричковська Анастасія (7 група), Єрьоміна Аліса (3 група).

Вітаємо!!!

nagoroda17 02 18

ВІТАЄМО!
 
15 групу зі здобуттям 1 місця на Всеукраїнському конкурсі - фестивалі "Підкори сцену" (м. Київ) з виставою "Чарівне дерево"!

Ось імена переможців:

Симченко Ліза, Гайдай Поліна, Гедзь Поліна, Кириленко Олег, Клименюк Ніколь, Тищенко Денис, Проценко Софія, Вербовщук Мілана, Пазюк Михайло(16 гр).

В номінації "Кращий акторський дебют" перемогла  Пазюк Маргарита (20 група).
 
В номінації "Художнє читання" (молодша вікова категорія)  першу премію здобула також  Пазюк Маргарита (20 група).
 
ВІТАЄМО!
 
peremoga 12 02 2018
peremoga 13 02 2018
 
***
        

trophy УВАГА. Оголошуємо результати конкурсу етюдів серед середніх та старших груп.

ГРАН - ПРІ  конкурсу - Єштокіна Єлізавета, Лахтюк Олександр (7 група).

І місце (старші групи) - Васильєва Соф'я, Кирилов Валерій, Ползікова Єлізавета ( 1 група).

І місце (середні групи) - Артем'єва Ніколетта, Єгорович Олександра (9 група); Ремерт Вероніка, Жужа Валерія. Савицький Максим (8 група).

ІІ місце  (старші групи) - Дрозд Ярослава, Лагрон Павло, Бичко Наталія (3 група); Раєва Софія, Бурка Дар'я (4 група).

ІІ місце (середні групи) - Аврутов Олексій, Номінас Ярослава (10 /5 групи); Черкашин Данііл, Гедзь Світлана (5 група).

ІІІ місце - не призначене нікому.

Особисті відзнаки за високу акторську та імпровізаційну майстерність - Кирилов Валерій (1 група), Дрозд Ярослава (3 група).

ВІТАЄМО!!!



***