cup 1ВІТАЄМО!

Учасників та переможців Міжнародного театрального фестивалю в м. Прага (Чехія)!

В номінації "Твій кастинг" перемогла Новікова Поліна ( 11 група) - 1 місце плюс особисті нагороди від журі з Грузії та Швейцарії.

Васильєва Соф'я та Полякова Софія - 2 місце. Хаджинова Поліна - 3 місце. Диплом учасника номінації - Стенін Данило ( 12 група), Сурнова Анастасія, Величко Софія, Махріна Анна ( 1 група), Нечитайло Олена ( 14 група), Ябченко Ольга ( 3 група).

Переможець фестивалю у номінації " Найкраща роль другого плану" - Кирилов Валерій ( 1 група). Театр в цілому ( нагородження за номінаціями) отримав диплом " За найкраще пластичне вирішення вистав".

Дякуємо і вітаємо!

venzel003

trophyВІТАЄМО!

Переможців Всеукраїнського фестивалю "Таланти Хортиці" (м. Запоріжжя).

Номінація " Художнє читання": 1 премія - Біденко Ілля (7 група), Махріна Анна (1 група), Полякова Софія (5 група).

Дякуємо і вітаємо!

Hortitsya

venzel003

medalВІТАЄМО переможців сьомого Міжнародного фестивалю - конкурсу "Музика Любові" місто Дніпро!

Перша премія - вистава "По гриби"- 18 група у складі:

Лагутін Нікіта, Багаєва Дар'я, Мироненко Дана, Павлів Олексій, Работкіна Амалія, Кошелев Єгор.

У номінації "читці" нагороджені:

четверта премія - Бурка Даша ( 4 гр ), Лагутін Нікіта , Работкіна Амалія (18 гр) ; третя премія - Нечитайло Оленка ( 14гр), Іваниця Софія (16 гр), Жирнов Артем ( 25 гр), Коваленко Святослав (24 гр), Сокол Наталія, Николенко Денис (20 гр), Багаєва Дар'я (18гр), Кириленко Олег, Гедзь Поліна, Гайдай Поліна, (15 гр,); друга премія : Непомняща Анастасія (21гр), Коваленко Варя (24 гр), Клименюк Ніколь (15 гр), Біденко Ілля (7гр,) перша премія : Скрипаль Кіра (16 гр), Вербовщук Мілана (15 гр), Павлів Олексій (18 гр. )

ВІТАЄМО!

 Любові

venzel003

45 ВІТАЄМО!

10 групу у складі:

Притула Марія,
Яценко Уляна,
Аврутов Олексій,
Ємельянов Тихон,
Богуславська Юлія,
Шварцман Марія,
Шварцман Софія,
Судьїна  Олександра,
Бурка Дар'я (4 група)

із зайнятим 1 МІСЦЕМ на Всеукраїнському театральному фестивалі CHIK ( м. Одеса, вистава "Як гноми Весну шукали").

Вітаємо Яценко Уляну (10 група) та Бурку Дар'ю (4 група) з 1-м місцем у номінації "Художнє читання соло".

Дякуємо і вітаємо!

venzel003

congratulationsВІТАЄМО!

Акторів, що здобули свої перші перемоги на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі «Новорічна феєрія» (м. Дніпро» )!
 
1 місце у номінації «Театральний жанр» – 19 група у складі:

Ємельянова Варвара, Клименко Дмитрик, Смолькова Анастасія, Вельбик Михайлик, Синепольська Дарина з виставою «Чия шубка найкраща».
 
1 місце у номінації «Художнє читання» - Смолькова Анастасія (19 група), Кір’яков Дмитрик (12 група), Кір’якова Аріна (12 група).
 
2 місце у номінації «Театральний жанр» – 12 група у складі: Хаустов Іван, Хаустова Анна, Кір’якова Аріна, Кір’яков Дмитрик, Єгоркіна Анастасія, Стенін Данило,  Лук’яненко Меліса, Савенко Володимир, Летнікова Марія.

2 місце у номінації «Театральний жанр» – 19 група у складі: Ємельянова Варвара, Клименко Дмитрик, Смолькова Анастасія, Вельбик Михайлик, Борисенко Олександра з виставою «По гриби».
 
2 місце у номінації «Художнє читання» - Летнікова Марія, Лук’яненко Меліса, Єгоркіна Анастасія, Савенко Володимир (12 група); Новікова Поліна (11 група).
 
ЩЕ РАЗ ВІТАЄМО!!!

venzel003