a trophy 1212 50Вітаємо 18 групу у складі:

Вергізов Ярослав, Работкіна  Амалія, Мироненко Даніела,
Цимбал Марія, Шаповал Олег, Багаєва Дар'я, Лагутін Микита,
Павлів Олексій, Семикоз Анастасія (14 група) - з блискучим виступом (1 місце, вистава "Книжкове царство") на Всеукраїнському фестивалі "Зоряна Брама" у м. Київ!

Вітаємо також читців:

Лагутін Микита (1 місце, 18-та група),
Щетиніна Анастасія (1 місце, 3-тя група),
Семикоз Анастасія (2 місце, 14 група).

ВІТАЄМО! 250px Day template.svg

фото диплому:
натисніть для збільшення
diplom 2017 01

***

45 Вітаємо!

Кімлач Альону, Васильєву Соф'ю, Кирилова Валерія (1група),
Зельдіна Софію, Гричковську Анастасію, Ганіна Богдана (7 група),
Бичко Наталка (3 група), Раєву Соф'ю (4 група), Величко Софію (8 група)

з блискучим виступом (1 місце) на Міжнародних театральних зустрічах "Talisman sukcesu" (Bielsko- Biala, Polska).

Дякуємо!  (фотогалерея з фестивалю)

***

theater pic 001ВІТАЄМО!
Студійців, що зайняли високі місця у Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Талановиті діти України" у м. Запоріжжя!

Гран-Прі - Єрьоміна Аліса (3 група).
1 місце - Фартушна Марія (11 група, молодша категорія), Галустьян Катерина (7 група, середня категорія), Ябченко Ольга (5 група, середня категорія).
2 місце - Полякова Софія (5 група, молодша категорія), Зельдіна Софія (7 група, середня категорія).

ВІТАЄМО!!! 

 

***

trophyВІТАЄМО!

Акторів, які привезли з Міжнародного фестивалю "Співограй" (м. Харків) високі нагороди!

Вистава "Якось у Морському" (Лахтюк Олександр, Черкашин Андрій, Гричковська Анастасія, Кремзер Анна, Ползікова Ліза, Єштокіна Ліза, Щетиніна Настя, Кисельова Катерина, Біденко Ілля, Буц Олеся) відзначена у номінації "Найкраща вистава для дітей та юнацтва". Цей же спектакль відзначений у номінаціях "Беззавітне служіння театру".

У номінації "Найкращий акторський тандем" дипломами нагороджено Кремзер Анну та Біденка Іллю (7 група).

У номінації "Художнє читання" відзначено: Лахтюк Олександр, Біденко Ілля (7 група), Щетиніна Анастасія (3 група), Черкашин Андрій (1 група), Смолькова Анастасія (19 група) нагороджені дипломами лауреатів 1 ступеня (1 місце).

Гричковська Анастасія - дипломом лауреата 2 ступеня (2 місце).

Вітаємо і дякуємо!

***

congratulationsЩИРО ВІТАЄМО Мангуренка Андрія (11 група), Мангуренка Романа (2 група), Ремерт Вероніку (8 група) з 1 місцем у  IV Відкритому Міжнародному фестивалі - конкурсі театру та мистецтва слова "Золотий Пегас"  в номінації "Художнє читання".
 
ВІТАЄМО!!!!