trophyВІТАЄМО!

Акторів, які привезли з Міжнародного фестивалю "Співограй" (м. Харків) високі нагороди!

Вистава "Якось у Морському" (Лахтюк Олександр, Черкашин Андрій, Гричковська Анастасія, Кремзер Анна, Ползікова Ліза, Єштокіна Ліза, Щетиніна Настя, Кисельова Катерина, Біденко Ілля, Буц Олеся) відзначена у номінації "Найкраща вистава для дітей та юнацтва". Цей же спектакль відзначений у номінаціях "Беззавітне служіння театру".

У номінації "Найкращий акторський тандем" дипломами нагороджено Кремзер Анну та Біденка Іллю (7 група).

У номінації "Художнє читання" відзначено: Лахтюк Олександр, Біденко Ілля (7 група), Щетиніна Анастасія (3 група), Черкашин Андрій (1 група), Смолькова Анастасія (19 група) нагороджені дипломами лауреатів 1 ступеня (1 місце).

Гричковська Анастасія - дипломом лауреата 2 ступеня (2 місце).

Вітаємо і дякуємо!

***

congratulationsЩИРО ВІТАЄМО Мангуренка Андрія (11 група), Мангуренка Романа (2 група), Ремерт Вероніку (8 група) з 1 місцем у  IV Відкритому Міжнародному фестивалі - конкурсі театру та мистецтва слова "Золотий Пегас"  в номінації "Художнє читання".
 
ВІТАЄМО!!!!
 
 
congratulations ЩИРО ВІТАЄМО, АКТОРІВ ТЕАТРУ "СВІЯ" З ПЕРЕМОГОЮ У
IV Відкритому Міжнародному фестивалі - конкурсі театру та мистецтва слова
"Золотий Пегас".

Ось імена переможців:

14 група - Левченко Ліза, Кропачев Ілля , Снігур Тихон, Семикоз Анастасія, Клепач Тимофій, Тульчевський Тимофій, Нечитайло Оленка,
та 15 група - Ґедзь Поліна, Вербовщук Мілана.
 ВІТАЄМО!!!!
 
 
venzel003

theater pic 001 Дорогі наші! ТЕАТР ВІДКРИТО - це подія.

Я ще раз дякую всім, хто був, переживав, допомагав, грав, підтримував матеріально чи психологічно, тішився, шукав, малював, оздоблював тощо.

Ми страшенно щасливі, проте усвідомлюємо, скільки роботи ще попереду. Завершився більше ніж десятирічний етап нашого театрального життя, починається етап новий.

Хай він буде щасливим )))

 



venzel003

congratulationsЩИРО ВІТАЄМО!
Акторів Запорізького дитячого театру СВІЯ зі здобуттям нагороди ГРАН-ПРІ на Всеукраїнському відкритому театральному фестивалі "Театральна осінь" в м. Прилуки!

Ось імена переможців:

Лагрон Павло, Щетиніна Анастасія, Єрьоміна Аліса, Овчаренко Ірина, Бичко Наталія, Петухов Костянтин (3 група), Васильєва Соф'я, Черкашин Андрій (1 група), Кремзер Анна (7 група) - за виставу "Якось у Морському".

Бурка Дар'я, Черкашина Вікторія, Карпенко Марія, Акритова Аліна, Ченцова Юлія, Тесленко Настя, Раєва Софія, Петренко Катерина, Костян Ольга (4 група) за виставу "Хто принцесу поцілує".

 

 

venzel003