REPERTUAR

 

КВІТЕНЬ 2021 
april2021 2

 

Popelushka3 та 4 квітня (сб., нд.) 11:00 - ПОПЕЛЮШКА

Лірична комедія за мотивами однойменної п’єси Євгена Шварца

Ось так живеш начебто у батьківській хаті, а насправді – в домі у мачухи, терпиш приниження оточення, бо ти є той, хто ти є, і не віриш в те, що одного чудового дня все може змінитися. Навіть не так – все обов’язково зміниться, варто лише повірити! Наприклад – повірити Добрій Феї, яка все обов’язково виправить. Або у  свої сили. Або  у свою мрію.  Або…  Далі вже самостійно)))

venzel003

Romeo210 та 11 квітня (сб., нд.) 11:00 - РОМЕО І ЖАСМИН

Олександр Гаврош

Зворушлива і тремтлива вистава про кохання дворового Пса і пораненої Чаплі. Філософська притча про людську жорстокість і про щирість  почуттів тварин, про те, що літати треба не поодинці, а разом. Історія, яка нікого не залишить байдужим


venzel003

 Gili Buli11 квітня (нд.) 14:00 -  ЖИЛИ – БУЛИ…

За мотивами п’єси М. Бартенєва. А Усачова

Про творче мислення, або про парадоксальні висновки, які можна винести з відомої всім історії.
 

venzel003

glyadach17 та 18 квітня (сб., нд.) 11:00 - ЯКОСЬ У МОРСЬКОМУ

За мотивами п’єси Людмили Тимошенко

Морське – містечко біля моря. Там живуть морські мешканці. В них на руках і ногах перетинки, а на ребрах зябра. Вони їдять рибу і п’ють морську воду. Школа побудована у вигляді маяка. Там навчають морським предметам та морському мистецтву.

Морські мешканці люблять своє містечко і не розуміють мешканців інших міст – Польового, Гірського, а особливо – Лісного, оскільки люди там живуть за іншими законами природи. Проте життя повертається так, що морські мешканці самі опиняються на чужині.

venzel003

18 квітня (нд.) 14:00 - ДВОЄ В ТЕМРЯВІ

М. Бартенєв, А. Слаповський

Абсолютно скандальна вистава на абсолютно СКАНДАЛЬНУ ТЕМУ. Реалії, котрі не потрібні нікому. Правда, що замовчується усіма. Дві дитини, два підлітки, два вороги, що опинилися посеред  війни і покохали…  Так не буває.  Чи буває?
 

venzel003

24 та 25 квітня (сб., нд.) 11:00 - КРЕСАЛО

С. Горковенко

Нам, Принцесам, рідко подобаються женихи, яких радять нам наші батьки. Ми, Принцеси, обираємо свою пару під впливом сну. Чи видіння. Чи легенди. Або просто це кохання з першого погляду. І поєднанню наших сердець (тобто, мого і мого вибранця) не перешкодять ні Король з Королевою, ні підступна Відьма, ні Триголовий Пес із зачарованої печери.Я розповім Вам історію мого кохання, і, повірте, вона  Вам запам’ятається. Я чекаю на Вас)

Ваша Прекрасна Принцеса.Художній керівник театру
 ЄМЕЦЬ СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

venzel003