theater pic 001Вітаємо 13 групу з перемогою у Міжнародному фестивалі - конкурсі  “ХОРТИЦЯ – СЕРЦЕ ЄВРОПИ. POD JEDNYM NIEBEM”.
Друге місце з виставою "По гриби " посіла підгрупа у складі :Четвертак Ілля, Четвертак Максим, Шульга Анна, Портенко Марія, Дегтяр Аліса.
Перше місце з виставою "Чия шубка найкраща"  -  підгрупа у складі: Нечет Кирило, Дегтяр Аліса, Проценко Софія (15 група), Миросенко Володимир (15 група), Гедзь Поліна (15 група).

ВІТАЄМО!
 
nagoroda2018 05
 
***
 
trophyВІТАЄМО!

З високими нагородами у  двох театральних фестивалях – «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ»  та «ПЕРЕВТІЛЕННЯ», що відбулися в м. Київ 12-14 травня!

Фестиваль  «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ» (брали участь 85 театрів, більше тисячі акторів)  -
І МІСЦЕ  - вистава «Якось у Морському» (Щетиніна Анастасія, Кімлач Альона, Черкашин Андрій, Лахтюк Олександр, Кирилов Валерій, Гричковська Анастасія,  Ганін Богдан, Зельдіна Софія, Дрозд Ярослава).

Фестиваль «Перевтілення» (16 колективів, більше 300 акторів).
Вистава «СТРАШНИЙ ЗАЄЦЬ» (Лагрон Павло, Величко Софія, Лахтюк  Олександр, Гричковська Анастасія, Петухов Костянтин, Васильєва Соф’я, Кирилов Валерій, Черкашин Андрій)  - нагорода «За синтез мистецтв в театральному просторі», а також перемога у номінації «Кращий сценічний ансамбль».
У номінації «Краща чоловіча роль» у виставі «Страшний Заєць»  відзначено ОЛЕКСАНДРА ЛАХТЮКА (7 група) за роль Їжачка  та ВАЛЕРІЯ КИРИЛОВА  (1 група) за роль Ведмедя.

Вистава «ЯКОСЬ У МОРСЬКОМУ»  (Щетиніна Анастасія, Кімлач Альона, Черкашин Андрій, Лахтюк Олександр, Кирилов Валерій, Гричковська Анастасія,  Ганін Богдан, Зельдіна Софія, Дрозд Ярослава) – нагорода «За актуальність проблематики вистави».

У номінації «Краща роль другого плану» відзначено ЯРОСЛАВУ ДРОЗД (7 група) за роль Хвильки.

ВІТАЄМО!!!
 


***


congratulationsВітаємо 16 групу зі здобуттям першої премії на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі "Форум мистецтв" (м. Дніпро, номінація "Театральне мистецтво").

Ось імена переможців: Скрипаль Кіра, Ліщина Вероніка, Шило Дамір Пазюк Михайло, Тищенко Таїсія, Киреєва Варя, Іваниця Софія, Клименко Савелій, Малий Артем.

Вітаємо  зі здобуттям ГРАН- ПРІ у номінації "Художнє читання" Скрипаль Кіру, зі здобуттям першої премії Пазюка Михайла та Ліщину Вероніку та зі здобуттям третьої премії Шила Даміра.

ВІТАЄМО!

gran pri02gran pri01

ВІТАЄМО!

10 групу у складі: Ємельянов Тихон, Шварцмани Марія та Софія, Притула Марія, Судьїна Олександра, Аврутов Олексій, Стенін Данило, Черкашин Данііл (5 група), Зельдіна Софія (7 група)
зі здобуттям 1 місця на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі "Калейдоскоп Талантів" (м.Київ, вистава "Тпрусь! Або історії кота Філофея").

Вітаємо Новікову Поліну (11 група) з 1-м місцем в номінації "Художнє читання".
Велика подяка Новікову Олександру Миколайовичу за роль Батяні у виставі "Тпрусь!".

Вітаємо і дякуємо!

tprus 01

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 ***

ВІТАЄМО!

Переможців та учасників Всеукраїнського вокально - театрального фестивалю "Шлях до успіху" (м. Ірпінь).
Гран - прі фестивалю у номінації "Художнє читання"  та грошова винагорода 5000 грн. - Номінас Ярослава (5 група).
1 місце у номінації "Художнє читання" - Гричковська Анастасія (7 група).

1 місце у номінації "Театр" - 5 група у складі:

Чубар Ян,
Сергеєва Аліна,
Федін Даніель,
Комарова Валерія,
Номінас Ярослава,
Гедзь Світлана,
Полякова Софія,
Ябченко Оля (3 група),
Карпенко Марія (4 група),
Унгурян Кирил (8 група).

2 місце у номінації "Сценічне читання" - Щетиніна Анастасія (3 група).

Дипломанти фестивалю  у номінації "Художнє читання" - Єрьоміна Аліса (3 група), Черкашин Андрій (1 група), Лахтюк Олександр (7 група).
Дипломанти фестивалю у номінації "Театр" - 3 група у складі:
Петухов Костянтин,
Щетиніна Анастасія,
Єрьоміна Аліса,
Овчаренко Ірина,
Дрозд Ярослава,
Ябченко Ольга,
Коваленко Анастасія,
Бичко Наталія,
Черкашин Андрій (1 група),
Лахтюк Олександр (7 група).

ВІТАЄМО!!!

irpen01 irpen02

***