trophyВІТАЄМО!

Переможців Всеукраїнського фестивалю "Таланти Хортиці" (м. Запоріжжя).

Номінація " Художнє читання": 1 премія - Біденко Ілля (7 група), Махріна Анна (1 група), Полякова Софія (5 група).

Дякуємо і вітаємо!

Hortitsya

venzel003

medalВІТАЄМО переможців сьомого Міжнародного фестивалю - конкурсу "Музика Любові" місто Дніпро!

Перша премія - вистава "По гриби"- 18 група у складі:

Лагутін Нікіта, Багаєва Дар'я, Мироненко Дана, Павлів Олексій, Работкіна Амалія, Кошелев Єгор.

У номінації "читці" нагороджені:

четверта премія - Бурка Даша ( 4 гр ), Лагутін Нікіта , Работкіна Амалія (18 гр) ; третя премія - Нечитайло Оленка ( 14гр), Іваниця Софія (16 гр), Жирнов Артем ( 25 гр), Коваленко Святослав (24 гр), Сокол Наталія, Николенко Денис (20 гр), Багаєва Дар'я (18гр), Кириленко Олег, Гедзь Поліна, Гайдай Поліна, (15 гр,); друга премія : Непомняща Анастасія (21гр), Коваленко Варя (24 гр), Клименюк Ніколь (15 гр), Біденко Ілля (7гр,) перша премія : Скрипаль Кіра (16 гр), Вербовщук Мілана (15 гр), Павлів Олексій (18 гр. )

ВІТАЄМО!

 Любові

venzel003

45 ВІТАЄМО!

10 групу у складі:

Притула Марія,
Яценко Уляна,
Аврутов Олексій,
Ємельянов Тихон,
Богуславська Юлія,
Шварцман Марія,
Шварцман Софія,
Судьїна  Олександра,
Бурка Дар'я (4 група)

із зайнятим 1 МІСЦЕМ на Всеукраїнському театральному фестивалі CHIK ( м. Одеса, вистава "Як гноми Весну шукали").

Вітаємо Яценко Уляну (10 група) та Бурку Дар'ю (4 група) з 1-м місцем у номінації "Художнє читання соло".

Дякуємо і вітаємо!

venzel003

congratulationsВІТАЄМО!

Акторів, що здобули свої перші перемоги на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі «Новорічна феєрія» (м. Дніпро» )!
 
1 місце у номінації «Театральний жанр» – 19 група у складі:

Ємельянова Варвара, Клименко Дмитрик, Смолькова Анастасія, Вельбик Михайлик, Синепольська Дарина з виставою «Чия шубка найкраща».
 
1 місце у номінації «Художнє читання» - Смолькова Анастасія (19 група), Кір’яков Дмитрик (12 група), Кір’якова Аріна (12 група).
 
2 місце у номінації «Театральний жанр» – 12 група у складі: Хаустов Іван, Хаустова Анна, Кір’якова Аріна, Кір’яков Дмитрик, Єгоркіна Анастасія, Стенін Данило,  Лук’яненко Меліса, Савенко Володимир, Летнікова Марія.

2 місце у номінації «Театральний жанр» – 19 група у складі: Ємельянова Варвара, Клименко Дмитрик, Смолькова Анастасія, Вельбик Михайлик, Борисенко Олександра з виставою «По гриби».
 
2 місце у номінації «Художнє читання» - Летнікова Марія, Лук’яненко Меліса, Єгоркіна Анастасія, Савенко Володимир (12 група); Новікова Поліна (11 група).
 
ЩЕ РАЗ ВІТАЄМО!!!

venzel003
donat heartЩИРО ДЯКУЄМО!

Акторам нашого театру:

КОСТЯН ОЛІ,
БУРЦІ ДАР’Ї,
ЧЕНЦОВІЙ ЮЛІЇ,
ЧЕРКАШИНІЙ ВІКТОРІЇ,
ЛАЗЕБІ ВАЛЕРІЇ,
ТЕСЛЕНКО АНАСТАСІЇ,
РУЖИНІЙ ЄЛІЗАВЕТІ,
АГЕЄВІЙ ВЕРОНІЦІ,
КАРПЕНКО МАРІЇ ,
 
що присвятили свій час, талант, віддали частку своєї душі діткам – сиротам та інвалідам у м. Кривий Ріг (навчально – реабілітаційний центр «Перлина», м. Кривий Ріг). Щиро дякуємо батькам цих дітей, що за власні кошти повезли у Кривий Ріг виставу «Я гноми весну шукали» і подарували крапельку щастя та світла дітям, що так цього потребують.
 
Честь Вам і хвала, і ще раз дякуємо.
 
donate2018 12
venzel003