medalЩИРО ВІТАЄМО!

1-шу групу у складі:

Кімлач Альона,
Кондратов Максим,
Кирилов Валерій,
Васильєва Соф'я,
Сурнова Настя,
Петренко Катерина,
Черкашин Данііл,
Величко Софія,
Терешенкова Тетяна,
Махріна Анна

з високою нагородою на Всеукраїнському театральному фестивалі 10-ти найкращих юнацьких театральних колективів України "Театральний weekand" у м. Ірпінь (Київська область)!
Серед завдань фестивалю - візитка, вистава, імпровізаційна частина. Наш театр з виставою "Бонжур, Моллі", переміг у номінації "Найкраща режисерська робота", поступившися лише киянам)).

Щиро дякуємо за допомогу і підтримку Гоменюк Людмилі Іванівні, Лахтюку Олександру, Черкашину Андрію, Єрьоміній Алісі, Щетиніній Анастасії, Гричковській Анастасії). Дякуємо також дітям за блискучу імпровізаційну частину на 2-му дні фестивалю - за вимогами, учасники мали 50 хв. на самостійну імпровізацію на задану тему і в заданому жанрі.

Наша тема - "Космос", комедія, обрана через жеребкування). Ще раз дякуємо і вітаємо!

venzel003

trophy Вітаємо!!!

3 -тю групу у складі:
Бичко Наталка, Лагрон Павло, Номінас Ярослава, Дрозд Ярослава, Коваленко Анастасія, Савицький Максим, Савицька Ксюша, Петухов Костянтин, Жужа Валерія, Овчаренко Ірина, Ябченко Ольга

з блискучим виступом на сцені Рівненського Академічного обласного театру ляльок на Зустрічі Друзів, приуроченій до ювілею театру.

Дякуємо батькам дітей за підтримку і супровід.

Все було чудово)))

Rivne2018

venzel003

Це треба бачити))) Імпровізація Романа Мангуренка (2 група))) в Дніпровському театрі ляльок в межах зазначеного фестивалю.

БРАВО!!! 

venzel003

medalВітаємо!

Переможців Всеукраїнського багатожанрового фестивалю "Зірки 21 століття" ( м. Дніпро)!

У номінації " Театральний жанр" (вистави):

1 місце - 14 група (вистава «Попелюшка») у складі:

 Левченко Ліза, Кропачев Ілля, Снігур Тихон, Тульчевський Тимофій, Нечитайло Оленка, Самарець Ліза, Моісеєнко Христина, Ліщина Вероніка (16гр), Клепач Темофій.

1 місце -  20 група (вистава «Зайчина хатинка») у складі:

Михайлов Степан, Гук Ілля, Ніколенко Денис, Сокол Наталія, Скабіна Віра(25гр.), Єфименко Софія (25 гр.), Мелай Родіон, Арутенянц - Копішинська Ярослава, Бибик Кирило.  

2 місце - 2 група у складі:

Плинокос Маргарита, Мангуренко Роман, Загайкевич Меланія, Бурка Катерина, Ієвлєв Влад (19 група)!

У номінації " Художнє читання":

1 місце - Оганова Поліна (22 група), Бойко Дар'я (13 група), Дегтяр Аліса (13 група), Мангуренко Роман (2 група), Номінас Ярослава ( 3 група), Сергеєва Аліна (5 група), Васильєва Соф'я (1 група), Махріна Анна (1 група), Величко Софія (1 група), Сурнова Анастасія (1 група).

2 місце - Лагутін Нікіта (18 група), Багаєва Дар'я (18 група), Цимбал Марія (18 група), Канакі Вікторія (24 група), Гедзь Світлана (5 група), Плинокос Маргарита (2 група).

3 місце - Бойко Яків (13 група), Скрипаль Кіра (16 група), Зарецька Злата  (22 група), Полякова Софія (5 група), Бурка Катерина (2 група), Комарова Валерія (5 група).

4 місце - Бурка Дар'я (4 група), Дяченко Софія (17 група), Зінченко Анжеліка (22 група), Юринська Софія (18 група), Петрова Ярослава (21 група).

ГРАН - ПРІ - вистава "БОНЖУР, МОЛЛІ!" - 1 група у складі: Кімлач Альона, Васильєва Соф'я, Кирилов Валерій, Черкашин Данііл, Махріна Анна, Петренко Катерина, Кондратов Максим, Сурнова Анастасія, Терешенкова Тетяна, Величко Софія.

Вітаємо також володаря ГРАН - ПРІ  Міжнародного багатожанрового фестивалю " Хортиця - серце Європи" (м.Запоріжжя) СЛОБОДЯНЮК ХРИСТИНУ (7 група, номінація "Художнє читання).

ВІТАЄМО І ДЯКУЄМО ВСІМ!!!

 

venzel003

donat heart2Щиро дякуємо акторам 3-ї групи нашого театру:

 Петухову Костянтину, Ябченко Олі, Коваленко Анастасії, Лагрону Павлу, Савицькому Максиму, Савицькій Ксюші, Жужі Валерії, Бичко Наталці, Номінас Ярославі, Овчаренко Ірині,  Дрозд Ярославі  за виставу "Бонжур, Моллі!", що відбулася сьогодні у навчально - реабілітаційному центрі "Перлина" для діток - сиріт та інвалідів у м. Кривий Ріг на запрошення благодійного фонду "З вірою в життя"


Ще раз дякуємо і віримо, що нічийних дітей в Україні не буде)

Kr rog1

 

venzel003