nagorodaВІТАЄМО! Переможців та учасників Всеукраїнського фестивалю "Новорічна Феєрія" ( м Дніпро)!

ГРАН - ПРІ в категорії "Театр" виборола 5 група у складі: Ігнатов Володимир, Шейко Влад, Целіковська Юліана, Нечет Кирил, Гедзь Олена, Комарова Валерія, Самура Богдан, Номінас Ярослава ( 3 група), Кімлач Альона ( 1 група).

1 місце у тій же номінації отримала 17 група у складі: Лесконог Діана, Верман Маргарита, Ломунов Пилип, Ковальчук Тимофій, Дяченко Софія, Кочнєва Єлізавета, Кошелев Єгор (18 гр), Ропало Олександра, Кайдашева Єва.

У номінації "Художнє читання" 1 місце вибороли Новікова Поліна ( 10 група), Кімлач Альона (1 група), Васильєва Соф'я ( 1 група).

2 місце - Номінас Ярослава ( 3 група).

3 місце - Кондратов Максим, Васильєва Соф'я ( 1 група), Полякова Софія ( 7 група), Карпенко Марія ( 4 група).

Дякуємо і ВІТАЄМО!

 

venzel003

cup 52ВІТАЄМО!

Із високими нагородами переможців Міжнародного фестивалю "Талановиті діти України" (м. Запоріжжя)! У номінації "Художнє читання" ГРАН - ПРІ (crown) -

КІМЛАЧ АЛЬОНА (1 група), 1 місце - Васильєва Соф'я (1 група) та Номінас Ярослава (3 група).

Дякуємо і вітаємо!

medalВІТАЄМО!!!

Лауреатів ІІ премії на Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Аліса в країні див"( м. Дніпро) - 15-ту групу у складі:
Гайдай Поліна, Гедзь Поліна, Кириленко Олег, Сергієнко Тарас, Четвертак Ілля, Макаренко Іван, Аляб'єва, Валерія, Вербовщук Мілана, Самарець Ліза (14 гр)!
 
Вітаємо лауреатів у номінації "Художнє читання"! Третя премія - Павлів Олексій (18 гр), друга премія - Кір' яков Дмитро (12 група), перша премія - Кир'якова Аріна,(12 гр), Ніколенко Денис (20 гр).
 
Дякуємо і вітаємо!
 
venzel003

69e06a096ec5e14eefa1b7ff72fddf7fВІТАЄМО!

З блискучим виступом на сцені  Віденського Дому музики (м. Відень, Австрія) акторів нашого театру! В центрі Відня серця віденців (вистава "Ромео і Жасмин") підкорили: Єштокіна Єлізавета, Кімлач Альона, Кирилов Валерій, Зельдіна Софія, Кондратов Максим, Васильєва Соф'я, Полякова Софія, Новікова Поліна, Величко Софія, Петренко Катерина, Терешенкова Тетяна, Хаджинова Поліна. Дякуємо акторам за одну із найкращих вистав за всю історію нашого театру.

Ще раз ВІТАЄМО!

venzel003

262831Вітаємо!
Наших акторів зі здобуттям високих нагород на Всеукраїнському театральному фестивалі " Співограй" ( м. Харків)!. Номінація " Найкраща жіноча роль" - КІМЛАЧ АЛЬОНА ( 1 група). Найкраща чоловіча роль -  ГАНІН БОГДАН ( 7 група, Кіт Маркіз, вистава "Ромео і Жасмин" ).Найкраща жіноча роль 2 - го плану  - САМАРЕЦЬ ЄЛІЗАВЕТА (14 група,  Баба,  вистава "Жили - були..."), ЄШТОКІНА ЄЛІЗАВЕТА (7 група,  Господиня, вистава "Ромео і Жасмин").

Дякуємо і вітаємо!!!

venzel003