trophy УВАГА. Оголошуємо результати конкурсу етюдів серед середніх та старших груп.

ГРАН - ПРІ  конкурсу - Єштокіна Єлізавета, Лахтюк Олександр (7 група).

І місце (старші групи) - Васильєва Соф'я, Кирилов Валерій, Ползікова Єлізавета ( 1 група).

І місце (середні групи) - Артем'єва Ніколетта, Єгорович Олександра (9 група); Ремерт Вероніка, Жужа Валерія. Савицький Максим (8 група).

ІІ місце  (старші групи) - Дрозд Ярослава, Лагрон Павло, Бичко Наталія (3 група); Раєва Софія, Бурка Дар'я (4 група).

ІІ місце (середні групи) - Аврутов Олексій, Номінас Ярослава (10 /5 групи); Черкашин Данііл, Гедзь Світлана (5 група).

ІІІ місце - не призначене нікому.

Особисті відзнаки за високу акторську та імпровізаційну майстерність - Кирилов Валерій (1 група), Дрозд Ярослава (3 група).

ВІТАЄМО!!!



***

45 ВІТАЄМО!

12 групу у складі:

Кир'яков Дмитрик, Єгоркіна Анастасія, Летнікова Марія, Кир'якова Аріна, Хаустов Іван, Лук'яненко Мелісса, Питомець Лілія зі здобуттям 1-го місця за виставу "Фіолетовий зайчик" на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі "Українська коляда" у м. Львів!

Вітаємо читців: Кир'якова Аріна, Хаустов Іван (12 група), Лахтюк Олександр (7 група) - 2 місце. Кир'яков Дмитро (12 група), Щетиніна Анастасія (3 група) - 3 місце.

ВІТАЄМО!!!

dipl 2018 01

dipl 2018 02

***

 

Наш театр "СВІЯ" сьогодні зробив ще одну Божу справу.

У нас в гостях побував Запорізький дитячий обласний дитячий психоневрологічний санаторій! Там проходять реабілітацію діти з порушеннями нервової системи.Не менш, ніж 50% вихованців - сироти та діти, позбавлені батьківської опіки.

Театр презентував виставу "Сонечко рятує світ".
Ми дякуємо акторам з 12-ї групи, а саме:
 Новіковій Поліні, Фартушній Марії, Супоніній Діані, Стаднюк Поліні, Ткаченку Роману, Мангуренку Андрію,Петровій Богдані, Павлову Артему, Мазіну Антону, а також їхнім  батькам за те, що подарували частинку свого серця цим дітлахам.

Судячи з їх реакції - вистава їм дуже сподобалася! 


***


a trophy 1212 50ВІТАЄМО! 12 групу у складі:
Летнікова Марія, Савенко Володимир, Хаустов Іван, Кир'яков Дмитрик, Кир'якова  Аріна, Пітомець Лілія, Єгоркіна Анастасія зі здобуттям 1 місця на Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Новорічна феєрія" (м. Дніпро)!
Вітаємо також читців: 1 місце - Кир'якова Аріна (12 група); 2 місце - Хаустов Іван, Кир'яков Дмитрик (12 група), Зельдіна Софія (7 група); 3 місце - Летнікова Марія (12 група). Вітаємо!!!
 
 
ВІТАЄМО! 9 групу у складі:
Ниц Жанна, Єгорович Олександра, Тесленко Ніна, Агеєва Вероніка, Руденко Олексій, Артем'єва Ніколетта, Щербатенко Анна, Коломієць Мілана, Аврутов Олексій (10 група) зі здобуттям 1 місця на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі "Зоряні мости" (м. Київ) за виставу "Школа стюардес". ВІТАЄМО!
 
diplom 17 2017
 diplom 18 2017
 
***
theater pic 001ВІТАЄМО!

Вітаємо наш театр зі здобуттям ГРАН-ПРІ на Всеукраїнському відкритому театральному фестивалі "ВАРТО" (м. Дніпро)!
Дипломом Гран-прі нагороджено театр в цілому за професіоналізм акторів і унікальну театральну школу.

Крім того, спеціальні нагороди здобули:

1 місце за уривок з вистави "Як Гноми весну шукали" - Петухов Костянтин, Кирилов Валерій, Кімлач Альона, Дрозд Ярослава, Черкашин Андрій, Шкадова Олександра, Єрьоміна Аліса, Галустьян Катерина;
2 місце за уривок з вистави "Парентектомія" - Єрьоміна Аліса, Черкашин Андрій, Щетиніна Анастасія, Терешенкова Тетяна,  Гричковська Анастасія;
2 місце за мініатюру "Таємниця козацької шаблі" - Єрьоміна Аліса,  Щетиніна Анастасія, Петухов Костянтин, Черкашин Андрій, Кімлач Альона.

В номінації "Художнє читання":

1 місце - Черкашин Андрій;
2 місце - Єрьоміна Аліса, Щетиніна Анастасія, Полякова Софія, Лахтюк Олександр, Шкадова Олександра;
3 місце - Махріна Анна, Тищенко Денис, Дехтяр Аліса, Ябченко Ольга, Ремерт Вероніка, Біденко Ілля, Галустьян  Катерина.

ВІТАЄМО!!!

005grand pri2017

diplom varto 2017

***