Вітаємо!

Супоніну Діану,
Новікову Поліну,
Стаднюк Поліну,
Мазіна Антона,
Мангуренка Андрія,
Ткаченка Романа,
Павлова Артема,
Петрову Богдану,
Фартушну Марію (11 група)

зі здобуттям 1 місця на Всеукраїнському театральному фестивалі "Кришталевий фонтан" (м. Одеса).

Вітаємо Романа Мангуренка (2 група)  з 2-м місцем у номінації "Художнє читання" на зазначеному вище фестивалі!!!!

 

Nagoroda 2018 3



Дякуємо і вітаємо ще раз!

***

 

 

ККУ4

Вітаємо зі здобуттям першої премії (перше місце)  у Міжнародному багатожанровому фестивалі "Понтійнська арена" (м Київ) 17- ту групу у складі:

Довганчук Платон,
Дяченко Софія,
Мамедова Каміла,
Кочнева Ліза,
Лесконог Діана,
Ломунов Філіп,
Левченко Ліза (14 група),
Лагутін Нікіта (18 група).

ВІТАЄМО з другою премією в номінації "Художнє читання" Лагутіна Нікіту (18 група).

ВІТАЄМО з першою премією в номінації "Міні- акторська програма" Левченко Лізу (14 група).

Ще раз ВІТАЄМО!!!

 

***

Вітаємо!

З ІІ місцем на ХІІ Відкритому Міжнародному дитячо - юнацькому театральному фестивалі "Золотий ключик" (м. Берлін, вистава "Сонечко рятує світ"):

Новікову Поліну (11 група),
Гедзь Світлану,
Номінас Ярославу (5 група),
Кір'якову Аріну,
Кір'якова Дмитрика (12 група),
Семикоз Анастасію,
Нечитайло Оленку (14 група),
Карпенко Марію,
Петренко Катерину (4 група),
Агеєву Вероніку (9 група),
Величко Софію (8 група)!
 
diplom berlin2018 1  diplom berlin2018 2
 
ВІТАЄМО!

більше фото - ТУТ
 
 
 

Вітаємо!

Наших читців з дуже вдалим виступом  на Всеукраїнському фестивалі "Таланти Хортиці" (м. Запоріжжя)!

1 премія - Полякова Софія (5 група), Щетиніна Анастасія (3 група), Смолькова Анастасія (19 група).

2 премія - Ліщина Вероніка, Скрипаль Кіра, Пазюк Михайлик (16 група), Біденко Ілля, Лахтюк Олександр, Гричковська Анастасія (7 група), Єрьоміна Аліса (3 група).

Вітаємо!!!

nagoroda17 02 18

ВІТАЄМО!
 
15 групу зі здобуттям 1 місця на Всеукраїнському конкурсі - фестивалі "Підкори сцену" (м. Київ) з виставою "Чарівне дерево"!

Ось імена переможців:

Симченко Ліза, Гайдай Поліна, Гедзь Поліна, Кириленко Олег, Клименюк Ніколь, Тищенко Денис, Проценко Софія, Вербовщук Мілана, Пазюк Михайло(16 гр).

В номінації "Кращий акторський дебют" перемогла  Пазюк Маргарита (20 група).
 
В номінації "Художнє читання" (молодша вікова категорія)  першу премію здобула також  Пазюк Маргарита (20 група).
 
ВІТАЄМО!
 
peremoga 12 02 2018
peremoga 13 02 2018
 
***