ВІТАЄМО! Переможців Всеукраїнського ТЕАТРАЛЬНОГО фестивалю в м. Мукачево ( Закарпаття) " ІМПРЕЗА НАД ЛАТОРИЦЕЮ"!
Переможець у номінації " Кращий актор" - КОНДРАТОВ МАКСИМ (1 група).
Переможець у номінації " Кращий актор 2 плану" - ЗАГАЙНОВ СТЕПАН ( 4 група).
Переможець у номінації " Найкраще втілення образу " - ХАДЖИНОВА ПОЛІНА (1 група, за роль Ельби у виставі " За дверима").
Переможець у номінації " Краща моновистава" - КОНДРАТОВ МАКСИМ ( 1 група, вистава " Собачий рай")!
Спеціальні нагороди від журі - ХАДЖИНОВА ПОЛІНА та ЗАГАЙНОВ СТЕПАН!
ГРАН - ПРІ фестивалю, а також диплом за художню цілісність вистави - вистава " ЗА ДВЕРИМА"
( 1 група у складі: Васильєва Соф'я, Величко Софія, Сурнова Анастасія, Яременко Вікторія, Хаджинова Поліна, Петренко Катерина, Номінас Ярослава, Кондратов Максим, Непомнящий Влад (7 група), Загайнов Степан (4 група).
Дякуємо і дуже - дуже всіх любимо))
Вітаємо із 1 місцем на цьому ж фестивалі (номінація "Художнє читання"):
ВІТАЄМО! Переможців Всеукраїнського фестивалю "Перші кроки до зірок" ( м. Дніпро)!
ГРАН - ПРІ фестивалю у номінації "Театральні вистави" - 1 група у складі:
Кондратов Максим, Хаджинова Поліна, Яременко Вікторія, Сурнова Анастасія, Номінас Ярослава, Петренко Катерина, Величко Софія, Васильєва Соф'я, Загайнов Степан ( 4 група), Непомнящий Владислав (7 група) з виставою " ЗА ДВЕРИМА".
1 місце у тій же номінації - 10 група у складі:
Аврутов Олексій, Ткаченко Роман, Гільов Іван, Меліксетян Давид, Ємельянов Тихон, Новікова Поліна, Сиротенко Поліна, Шварцман Софія, Шварцман Марія, Богуславська Юлія з виставою " ЯКОСЬ У МОРСЬКОМУ".
У номінації " Художнє читання" 1 місце завоювали:
Кондратов Максим, Хаджинова Поліна, Яременко Вікторія, Сурнова Анастасія, Номінас Ярослава, Петренко Катерина, Величко Софія, Васильєва Соф'я ( 1 група), Загайнов Степан, Овчаренко Ірина, Рончковський Арсеній (4 група), Фартушна Марія (11 група), Єштокіна Єлізавета (7 група).
Дуже дякуємо всім за позитивні емоції і високі результати!!!!
ВІТАЄМО переможців міжнародного мультижанрового фестивалю " Паризька весна" ( м. Дніпро)!
ГРАН - ПРІ фестивалю із виставою " За дверима" виборола 4 група у складі:
Рончковський Арсеній, Загайнов Степан, Ніц Жанна, Поталова Мирослава, Костян Ольга, Єгорович Олександра, Карпенко Марія, Бондаренко Тетяна, Бурка Дарина, Овчаренко Ірина, Непомнящий Влад (7 група).
Вітаємо лауреатів 1 премії ( 1 місце) у номінації " Художнє читання":
Загайнов Степан, Овчаренко Ірина (4 група), Кондратов Максим, Номінас Ярослава, Хаджинова Поліна, Яременко Вікторія (1 група)!
Щиро дякуємо за допомогу під час перебігу фестивальної вистави акторам 1 групи - Яременко Вікторії, Хаджиновій Поліні, Кондратову Максиму, Номінас Ярославі.
Ще раз дякуємо і ще раз вітаємо!))
ВІТАЄМО переможців Всеукраїнського фестивалю - конкурсу "Яскрава весна" м. Запоріжжя!
Лауреатів першої премії - 21 групу у складі :
Николенко Денис, Николенко Максим , Покатова Софія, Покатова Єлізавета, Петрова Ярослава, Арутенянц - Копішинська Ярослава, Ліщинська Софія, Бойко Тимур, Забродін Ілля, Непомняща Анастасія.
ГРАН - ПРІ фестивалю завоювала 14 група у складі : Самарець Єлизавета, Нечитайло Оленка, Рязанцев Богдан, Клепач Тимофій, Тульчевський Тимофій, Снігур Тихон, Семикоз Анастасія, Мойсеєнко Христина, Левченко Єлизавета, Кириленко Олег (15 група) Сергієнко Тарас (15 група).
ВІТАЄМО!!! Семикоз Анастасію з перемогою у номінації "Приз глядацьких симпатій"!!!
Величезна подяка батькам 14 та 21 групи за допомогу та підтримку дітей та педагогів.
Ще раз всіх вітаємо і ДЯКУЄМО!