Pilipets YulianaПИЛИПЕЦЬ ЮЛІАНА ДМИТРІВНА

Хореограф, педагог по вокалу, гример, костюмер

Корінна запоріжанка зі скандинавською зовнішністю та менталітетом .  Перервавши сімейну традицію, закінчила не технічний ВУЗ, а  Запорізький національний університет за спеціальністю «Актор  драматичного театру та кіно»  під керівництвом заслужених артистів України Гончарова В.М. та Стадніченко Н. В. За роки навчання грала Матрьону у виставі  "Морозко", Наталку-Полтавку з одноіменної п'єси та Фламінго у хореографічній виставі "Аліса в країні чудес". Після закінчення навчання, викладає  хореографію та естрадний вокал в Запорізькому дитячому театрі «Свія» . Художні здібності реалізує,  поєднуючі обов'язки педагога, костюмера та гримера. 

Як актриса, реалізовує себе  в постановках театру (Актинія Коралівна у виставі  "Якось у Морському", Віолетта у виставі «Як гноми весну шукали»).

Здатна укласти, класифікувати та утримавати в пам'яті безліч фактів, подій та інформативних потоків. Невідмовний мозговий, спостережливий та пошуковий центр студії-театру. В прикладному варіанті - якщо чогось не знаходиш - спитай у Юліани Дмитрівни)). Іноді її голос може відповісти на дзвінок, коли телефонують  Сан Санні .

Щоденно міняє образи та зачіску, настрій не змінює ніколи -  позитив та врівноваженість. Єдиний педагог в театрі, котрий не мав жодного конфлікту з колегами, вихованцями чи їхніми батьками. Підпільна кличка – Юліася.