За мотивами п’єси Людмили Тимошенко

ЯКОСЬ У МОРСЬКОМУ

Драма - фантазія про життя підлітків
zamovity kvitok

U Morskomy

photo camera фото

Морське – містечко біля моря. Там живуть морські мешканці. В них на руках і ногах перетинки, а на ребрах зябра. Вони їдять рибу і п’ють морську воду. Школа побудована у вигляді маяка. Там навчають морським предметам та морському мистецтву.

Морські мешканці люблять своє містечко і не розуміють мешканців інших міст – Польового, Гірського, а особливо – Лісного, оскільки люди там живуть за іншими законами природи. Проте життя повертається так, що морські мешканці самі опиняються на чужині.

Спектакль неодноразово представлений на сценічних майданчиках України, в тому числі на конкурсах та фестивалях Києві, Чернігові та Дніпрі.

Вистава розрахована на глядацьку аудиторію від молодшого шкільного віку до 100 років включно.

Режисер-постановник -  Світлана  Ємець

Сценографія – Світлана Дуднік

Хореографія –Юліана Пилипець

Костюми – Юліана Пилипець

У виставі використано сучасну музику

Спектакль українською мовою

Тривалість вистави 45 хв.

Прем’єра – 2016 рік

 

 

Комментарии  

+3 #1 Катюшка Костян 11.10.2019 08:32
Очень рекомендую спектакль тем, кто интересуется вопросами взаимоотношений в подростковом коллективе. В метафорической форме затрагиваютсятакие проблемы, как буллинг, нетерпимость к непохожим; конформизм; боязнь идти наперекор большинству.
Очень актуально, и сыграно - очень правдиво. Дети не играют этот спектакль - они ЖИВУТ на сцене.
Цитировать
+2 #2 Світлана Комарик 16.12.2019 08:33
Дякую акторам за безмежне МОРЕ емоцій!
Цитировать
+2 #3 Влентина Шишкіна 07.10.2021 10:10
Чудова нагода випала учням Молочанської школи-інтернату побувати на виставі "Якось у морському". Затаївши подих діти дивилися талановиту гру молодих акторів, разом з ними хвилювалися. сміялися і сумували. Діти пошепки говорили "Круто!", "О, як чудово!". Талановитість акторів, уміння увійти в образ і пронести через усю виставу - талант!!! Автор вистави обрав дуже важливу і актуальну тему у наш час - це стосунки між підлітками, друзями. Кожен з акторів неповторно передав характер та внутрішній світ героїв. Вистава була вражаючою, вона змусила нас задуматися над своїми власними стосунками з людьми, визвала багато думок над власним життям, і все завдяки гарній роботі талановитого режисера та акторів. Часто ми не розуміємо що робимо, часто потрібно подивитися на свої вчинки та слова з боку і ця вистава дала таку можливість. Якби не прекрасна налагоджена робота режисера та всього колективу, то не було б такого враження ніби ти занурився у чуже життя, думки, переживання. Ми дуже вдячні за теплу зустріч, море емоцій та за можливість побувати на виставі. Нетерпляче чекаємо нової зустрічі!!!
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить