«МОВЧАЗНИЙ. БУДЬ – ХТО. Я І ДРУЗI»

zamovity kvitok

movchazniy

УВАГА!!!! БУДЕ ГУЧНО!!!!!


НАША СУБОТНЯ ВИСТАВА ВІДБУДЕТЬСЯ, ПО – ПЕРШЕ, ВВЕЧЕРІ (19.00 – ПОЧАТОК), ПО – ДРУГЕ – НЕ В ТЕАТРІ, А НА ВУЛИЦІ! (МАЙДАНЧИК ПЕРЕД БІЗНЕС – ЦЕНТРОМ «ФОРУМ», ПР. СОБОРНИЙ 158), і ПО – ТРЕТЄ, В НЕСТАНДАРТНОМУ І НЕВІДОМОМУ ДО СЬОГОДНІ ФОРМАТІ НАПІВФЛЕШМОБУ, НАПІВІНТЕРАКТИВУ, НАПІВПЕРФОМАНСУ.

Коротше, відбуватиметься це так (це ми так придумали, а далі – як піде)))). Йде вистава «МОВЧАЗНИЙ. БУДЬ – ХТО. Я», котра в суботу матиме ексклюзивну назву «МОВЧАЗНИЙ. БУДЬ – ХТО. Я І ДРУЗІ»)))) Між номерами вистави до вас будуть чіплятися Старці, Цигани, Коти, Мавпи та інші істоти, котрі будуть заохочувати вас до певних дій))))))) Жах якийсь. Ой, завжди повторюватиму, що шикарний статус нашого театру дає нам ексклюзивне право робити з нашими постановками все, що завгодно)))))). Вже сьогодні по місту пішли Цигани і Ряжені. Вони всіх запрошують на наше шоу у найближчу суботу, 03.09 о 19.00)). Наприклад, сьогодні пропонували народу вибір – повістку до воєнкомату чи особисту присутність на виставі). Рішення – за кожним))).

Було весело вже сьогодні, а в суботу буде в 1000 разів веселіше). Із позитиву – народ пропонує охорону і допомогу у справах волонтерських, що означає, що не все ще втрачено в нашому королівстві, бо вистава таки волонтерська, за волонтерськими правилами і націлена на волонтерський збір для ЗСУ))).

Завтра «в світ» підуть нові цигани. А ми чекаємо всіх біля бізнес – центру «Форум» за адресою Соборний 158 у найближчу суботу, 03.09 о 19.00 на виставі «МОВЧАЗНИЙ. БУДЬ – ХТО Я. І ДРУЗІ».

До зустрічі!!!!!!!

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить