ЗАПОРІЗЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ТЕАТР «СВІЯ»

Pro nas

Запорізький дитячий театр «Свія» розпочав свою діяльність у 2005 році. Потужно та динамічно розвиваючись, тоді ще театральна студія «Свія» стала переможцем  V  та VI Відкритого фестивалю дитячих лялькових колективів "Березневі сходинки” (м. Рівне,2013р.,2014р.), здобула відзнаку «За кращу режисуру»  дитячого театрального фестивалю «Діти-дітям» (м. Запоріжжя,2013р.), стала лауреатом Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва «Казка у гаю» м. Львів 2013р., лауреатом міжнародного фестивалю-конкурсу  «Золотий Лев», м. Львів, 2015р., міжнародного фестивалю-конкурсу  «Зоряні Карпати», м. Ужгород, 2015р.

У номінації «Художнє читання» студійці брали участь і були нагороджені дипломами та відзнаками на  ІІІ Відкритому  обласному  конкурсі молодих акторів ім. Оксани Затварської, м. Івано – Франківськ, 2014 р.; ХІІ відкритому  дитячо-юнацького фестивалю «Дивограй»  м. Дніпро, 2014 та 2015 р.,

ХІІІ відкритому  дитячо-юнацького фестивалю «Веснограй» м. Дніпро

2015 р.,  Всеукраїнському фестивалі  дитячої та юнацької творчості  «Біла ластівка»  м. Дніпро 2015р. Починаючи з 2015 року, театр отримує високі нагороди і відзнаки  Всеукраїнських багатожанрових та театральних конкурсів та фестивалів, зокрема  «Перевтілення» (м.Київ), «Шлях до успіху» (м.Ірпінь,), Фестиваль українського аматорського театру (м.Київ), Чернігівський відкритий фестиваль аматорського театрального мистецтва (м.Чернігів) «Березневі сходинки» (м.  Рівне), «Юні зірки Мельпомени» (м. Берегово), «Варто» (м. Дніпро) та багато інших.

На запрошення українсько-французької культурної асоціації при Посольстві України у Франції "ART culture et créativité", влітку 2015 року, запорізький дитячий театр «Свія» виступив у Парижі для української діаспори.

В 2015 та 2017 роках театр  став переможцем відкритого Берлінського конкурсу дитячої та юнацької театральної творчості «Goldenes Schlüsselchen» ("Золотий ключик"), Берлін, Німеччина. В 2016 – 2017 роках  брав  участь у Міжнародному театральному фестивалі в м. Біельсько – Біала, Польща ( XI Edycja Międzynarodowych Jesiennych Spotkań Artystycznych „Talizman Sukcesu” w Bielsku-Białej), отримав спеціальну нагороду від журі на фестивалі «Asteriada» (Варшава, Польща), два роки поспіль (2016 та 2017 рік) отримував головну нагороду, беручи участь у Відкритому  Аматорському театральному конкурсі  «Kurtyna» (Ryjewo, Gdansk).

В 2018-2019 роках театр продовжує реалізовувати нові постановки, застосовуючи нетрадиційні форми і засоби висловлення, активно гастролює по Україні та Європі, отримує високі оцінки на Всеукраїнських та Міжнародних театральних фестивалях.

За весь час існування, в театрі було поставлено більше  20 різних за жанром та виконавською складністю вистав.
В спектаклях Запорізького дитячого театру «Свія» зайняті актори у віці 5 – 18 років.

Театр знаходиться на повному самозабезпеченні.

Художній  керівник і режисер –  Ємець Світлана Олександрівна
Педагог, сценограф – Дуднік Світлана Леонідівна
Педагог, хореограф, гример, костюмер  – Пилипець Юліана Дмитрівна
Педагог, хореограф – Сай Катерина Віталіївна
Педагог, хореограф –  Кондратов Максим Сергійович
Педагог, хореограф – Войцехович Ганна Юріївна
Технічна підтримка – Ємець Андрій Васильович


Юридична адреса театру:

Україна
м. Запоріжжя, вул. Козача 7А
т. 066 – 104 – 31 – 64
т. 097 – 276 – 60 – 48

сайт: www.swija.com.ua
mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.