Emec Svitlana ЄМЕЦЬ СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Директор, педагог з акторської майстерності, режисер, музикант

 

Як директор, являє собою хаотичне створіння, яке намагається внести лад і порядок  у не менш хаотичну структуру та безладне життя театру. Від перенаповненості інформацією, часто говорить багато і незрозуміло, діє під впливом інтуітивних рішень і не завжди логічно, але якимось чудом, саме ця  позиція призводить до зросту і досить планомірного розвитку театру. Хоча, дуже ймовірний варіант, що це не чудо, а заслуга високопрофесійної команди, яка навчилася трансформовувати директорський енергопотік у мирне і цілеспрямоване русло. А ось за інтуітивно правильний добір команди  Сан Сану можна похвалити (для невтаємничених: СанаСана, Сан Сана та інші імпровізації є в студії дозволеними і використовуються замість імені та по – батькові  переважно студійцями  старших та частково середніх груп).

Як педагог, має  чітку систему акторської підготовки і досить традиційні погляди на виховання дітей. Вважає, що розпещеним, розманіженим та вседозволеним  юним акторам в театрі не місце. Результативний  і організований трудоголик.

Як режисер, знаходиться у постійному русі і розвитку, відкрита до навчання і кардинальних змін.

Як музикант, повністю реалізовує  музичне підгрунтя вистав театру.

Улюблений персонаж – Шерлок Холмс (тут можливі паралелі по життєвій позиції))). Улюблений музичний гурт - Nightwish. Улюблений драматичний театр - Czarny Kwadrat (Варшава).
Улюблений ляльковий театр – Рівненський академічний.обласний театр ляльок.

Вважає себе врівноваженою та позитивною. І, що рідко трапляється - чітко усвідомлює мету свого перебування на цій планеті.