Готель двох світів

за п’єсою Еріка-Емманюеля  Шмітта   «Готель двох світів»

zamovity kvitok

gotel 2

photo cameraфотогалерея

Люди в комі перебувають у дивному світі – вони ні тут, ні там, вони начебто зависли між двох світів – нашим  і  не зовсім нашим.   Кажуть, що людина в комі все чує і  розуміє, але не в стані відгукнутися на наше волання. Як їм там?  Про що вони дізнаються? Хто ними керує? За якими правилами вони живуть? Де перебувають їхні душі, поки їхні  тіла лікують сумлінні лікарі? Чому хтось з них виходить з коми і повертається до нормального життя, а хтось – ні? Хто може відповісти на всі ці питання?  Цей спектакль ,  як це не дивно,  не сумний, зовсім ні. Скоріш ліричний  і добрий, іноді сповнений іронії, і націлений на те, щоб ми були в стані з любов’ю  використати кожну мить, котру  нам надано на цій землі. «Бо життя – подарунок для всіх» (цитата з пєси). 

Спектакль поставлено в червні 2021 році за п’єсою Еріка-Емманюеля  Шмітта   «Готель двох світів»


Режисер вистави -  Світлана Ємець
Сценографія, підбір музики  -   Світлана Ємець
Хореографія, грим, костюми - Юліана Пилипець

Тривалість вистави - 80 хв

Спектакль українською мовою

Бажаний вік нашого глядача - від 10 років. 

 

 

Комментарии  

+2 #1 Руслана Дудник 07.06.2021 19:12
Сегодня была на премьере спектакля "Готель двох світів" и по-совместимости на закрытии театрального сезона в "СВИИчке")). Постановка крутая, а вот игра актеров еще круче! Никакие это не дети, это бешенные профессионалы которые ,будто,прожили миллион жизней...Спасибо за эти эмоции, за опухшее от слез лицо, за бешенную гордость, за пищу для ума, за атмосферу и потрясение! Люблю, горжусь, рекомендую!!!
Цитировать
+3 #2 Наталія 13.09.2021 11:08
Кожного разу отримуємо масу задоволення, та море позитивних емоцій, коли відвудуємо Ваш театр. Але цього разу- це було ЩОСЬ!... Щось дуже-дуже особливе..."ГОТЕЛЬ ДВОХ СВІТІВ" - вражаюча та неймовірна вистава. До мурашок. До сліз. Дякую, що Ви не боїтеся довряти дітям такі глибокі, важкі та відверті теми. В голові засіло питання- !ЯК?!? Як діти можуть зіграти так щиро, так по-справжньому, там боляче?!? Адже більшість з них ще не переживали ці емоції в житті (на щастя!... я в це вірю)?!? Цьому ж не можна навчити- це треба відчути, прожити. І я знайшла відповідь на своє питання- все дуже просто!!! Надзвичайно талановиті діти + Надзвичайно талановитий керівник = настільки зворушлива та неперевершена вистава!!!. ДЯКУЄМО, що дали нам можливість побачити ЦЕ! Дякуємо! Не вистачає ні слів, ні емоцій, щоб передати свої почуття. Тому - просто Д-Я-К-У-Ю!!!
Цитировать
+1 #3 Юлия Карпенко 13.09.2021 21:23
Как-то очень трудно подобрать слова, чтобы описать те чувства, которые вызвала пьеса. Как он (Э. Э. Шмитт) сумел так элегантно написать о смерти или о жизни… А правильнее- о существовании между небом и землёй, когда человек не умер, но и о том, что жив, говорить рано. И как же тонко Светлана Емец (наш режиссер) прочувствовала и поставила эту пьесу. И как наши дети ещё элегантнее и так талантливо сыграли ее.
Плачу каждый раз. Накрывает так, что не передать. Есть о чем задуматься и даже возможно изменить курс некоторых событий и в своей жизни.
Спасибо всем причастным. Было круто как всегда!
Цитировать
+1 #4 Nika Sarskaya 13.09.2021 21:24
Неймовірна вистава, я досі у захваті. Такі щирі емоції, така професійна гра акторів, а постановка, взагалі, неперевершена... Дякую вам, Свія, за те, що робити таке диво з глядачами
Цитировать
+2 #5 Олена Марті 29.09.2021 07:23
Вражена до глибини душі. Була на виставі "Готель двох світів". Дитячий театр? Вважаю, не кожен "дорослий" театр здатен так захопити глядача, втягнути його в дійство, що відбувається на сцені. Актори талановиті, педагогам - окремий низький уклін. І все це тримається на ентузіазмі небайдужих. Щира дяка!
Цитировать
+1 #6 Станислава Котелянск 24.11.2021 19:56
Чудова вистава, плакала і сміятися разом з героями .Дякую чудовим артистам і режисеру!!!
Цитировать
0 #7 Катерина Костян 21.03.2024 07:35
Друзі, вирішила написати пост подяки, за ті неймовірні емоції, які мені подарувала вистава " Готель двох світів".
Вже котрий раз ловлю себе на думці, що для того , щоб відновитися, скинути з себе тягар важких емоцій та думок, набути енергії та натхнення - немає кращого засобу , ніж відвідування вистав " Свії". Допомагає краще будь- якої психотерапії , чесно.
Остання вистава " Готель двох світів "... довго не могла підібрати слів, щоб поділитися своїми враженнями. Водоспад сліз - не тільки під час вистави . Вже четвертий день минув - а я ще подумки там, в " Готелі", переживаю за кожного героя. Всі персонажі - дуже яскраві, дуже живі, дуже справжні - досі перед очима . Досі шукаю відповідь на запитання : " Жульєне, скоро Ваша черга! - У якому напрямку ? - Не знаю..."
Мій брат ( людина, дуже причетна до культурного життя, соліст рок- гурту, постійно знаходиться в колі артистів та театралів ) передав такі слова : " Я все ще під враженням. І мене засмучує , що це змогла подивитись невелика кількість людей. Такий шедевр треба виносити в маси".
Безмежно вдячна за виставу! Це справжня терапія мистецтвом , яка зараз необхідна , як ніколи . Вона очищає, надихає , допомагає рухатись далі. Тому ще раз - безмежна подяка кожному з вас❤️❤️❤️
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить