Вистава «СТРАШНИЙ ЗАЄЦЬ» (Лагрон Павло, Величко Софія, Лахтюк Олександр, Гричковська Анастасія, Петухов Костянтин, Васильєва Соф’я, Кирилов Валерій, Черкашин Андрій) - нагорода «За синтез мистецтв в театральному просторі», а також перемога у номінації «Кращий сценічний ансамбль».
У номінації «Краща роль другого плану» відзначено ЯРОСЛАВУ ДРОЗД (7 група) за роль Хвильки.
***
Вітаємо 16 групу зі здобуттям першої премії на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі "Форум мистецтв" (м. Дніпро, номінація "Театральне мистецтво").
Ось імена переможців: Скрипаль Кіра, Ліщина Вероніка, Шило Дамір Пазюк Михайло, Тищенко Таїсія, Киреєва Варя, Іваниця Софія, Клименко Савелій, Малий Артем.
Вітаємо зі здобуттям ГРАН- ПРІ у номінації "Художнє читання" Скрипаль Кіру, зі здобуттям першої премії Пазюка Михайла та Ліщину Вероніку та зі здобуттям третьої премії Шила Даміра.
ВІТАЄМО!
ВІТАЄМО!
10 групу у складі: Ємельянов Тихон, Шварцмани Марія та Софія, Притула Марія, Судьїна Олександра, Аврутов Олексій, Стенін Данило, Черкашин Данііл (5 група), Зельдіна Софія (7 група)
зі здобуттям 1 місця на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі "Калейдоскоп Талантів" (м.Київ, вистава "Тпрусь! Або історії кота Філофея").
Вітаємо Новікову Поліну (11 група) з 1-м місцем в номінації "Художнє читання".
Велика подяка Новікову Олександру Миколайовичу за роль Батяні у виставі "Тпрусь!".
Вітаємо і дякуємо!
***
ВІТАЄМО!
Переможців та учасників Всеукраїнського вокально - театрального фестивалю "Шлях до успіху" (м. Ірпінь).
Гран - прі фестивалю у номінації "Художнє читання" та грошова винагорода 5000 грн. - Номінас Ярослава (5 група).
1 місце у номінації "Художнє читання" - Гричковська Анастасія (7 група).
1 місце у номінації "Театр" - 5 група у складі:
Чубар Ян,
Сергеєва Аліна,
Федін Даніель,
Комарова Валерія,
Номінас Ярослава,
Гедзь Світлана,
Полякова Софія,
Ябченко Оля (3 група),
Карпенко Марія (4 група),
Унгурян Кирил (8 група).
2 місце у номінації "Сценічне читання" - Щетиніна Анастасія (3 група).
Дипломанти фестивалю у номінації "Художнє читання" - Єрьоміна Аліса (3 група), Черкашин Андрій (1 група), Лахтюк Олександр (7 група).
Дипломанти фестивалю у номінації "Театр" - 3 група у складі:
Петухов Костянтин,
Щетиніна Анастасія,
Єрьоміна Аліса,
Овчаренко Ірина,
Дрозд Ярослава,
Ябченко Ольга,
Коваленко Анастасія,
Бичко Наталія,
Черкашин Андрій (1 група),
Лахтюк Олександр (7 група).
ВІТАЄМО!!!
***
Виступ наших акторів був на найвищому рівні і в доброму сенсі цього слова шокував усіх.
Кілька найкращих фото з виступу наших акторів в театрі VIE на Хортиці.
***