Volkova DariaВОЛКОВА ДАР'Я МИХАЙЛІВНА

Педагог  -  хореограф

 

Закінчила Гімназію мистецтв №25 в м. Запоріжжя, звідки і перейняла свою любов до танців і до музики.Згодом займалася танцями різних напрямків, включаючи класичну хореографію, хіп-хоп, народні, бальні, естрадно-спортивні, соціальні латиноамериканські та ін.

В Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого, де отримувала вищу освіту, була учасником Театру естрадного та сучасного танцю. З цим театром брала участь в різноманітних заходах та фестивалях на місцевому і всеукраїнському рівнях.

Коли Дар'я  вирішила покінчити з кар’єрою юриста и поїхати подорожувати, половина друзів вважали її  невимовно сміливою, а інша половина – повною вар'яткою. Але життя показало, що іноді такі неймовірні кроки виявляються єдине правильними. І вже через три місяці по прибутті в Індонезію на острів Балі,  нікому не відома юна студентка з Запоріжжя відкрила першу на острові школу з соціальних танців. Після першого півріччя функціонування школи, було прийнято рішення про створення окремих класів для дітей. З вересня 2017 року працює педагогом – хореографом в дитячому театрі «Свія». Стверджує, що  робота з дітьми приносить найяскравіші  і ні з чим незрівняльні емоції.